Anna&Angela

Cześć. Jesteśmy parą od 2014 roku. Tak - jesteśmy kobietami. Piszącymi kobietami nieheteronormatywnymi i szczęśliwymi ludźmi, mieszkającym w domu pełnym zwierząt. Nie narzekamy na nudę, a raczej pragniemy, by doba była znacznie, znacznie dłuższa.
Każda z nas ma swoją unikalną opowieść do przekazania, ale pewnego dnia zdecydowałyśmy się napisać coś razem. Tak powstała wydana już książka "Na jej rozkazy" - lesbijski erotyk BDSM, mocny i taki bardzo nasz. Powieść wydało wydawnictwo Czarna Kawa. Obecnie myślimy nad rozwiązaniem problemu z wydrukiem drugiego tomu. Jednak więcej o naszych powieściach przeczytacie w zakładce temu zagadnieniu poświęconej. Teraz chciałybyśmy przybliżyć wam nasze sylwetki w osobnych informacjach, ponieważ strasznie lubimy gadać o sobie. Anna:
Kobieta wiecznie zapracowana, dla której doba jest o dobę za krótka, kochająca słowa i herbatę. Wyjątkowym uczuciem darzy yerbę. Uwielbia fantasy oraz kwiaty. Pasjonatka prawdziwego piękna, stara się zachwycać każdym dniem, szuka szczegółów, które godne są zapamiętania. Amatorka fotografii i hand made. Dobrze czuje się w poukładanym chaosie. Ruda z wyboru, buntownik też z wyboru. Autorka Niewolnicy, poczytnej powieści fantasy, która jeszcze wtrąci swoje trzy grosze do świata w kolejnych dwóch częściach. Rządzi kapryśną weną, pisze co chce i kiedy chce, od felietonów, przez zabawne opowiadania, recenzje i mocne erotyki, po sześćset-stronicowe teksty, przy czym nie wymaga ani zrozumienia ani uwielbienia. Bezczelna i cyniczna albo spokojna i urocza - w zależności od humoru. Kocha życie tak bardzo, jak nienawidzi. Ceni święty spokój i poprawnych politycznie ludzi, szaleństwem nie gardzi. Słowem – architekt. Robienia, nic nierobienia, życia. A przede wszystkim niemożliwych zwycięstw.Angela:
Pisarka, felietonistka, studentka cholera sama wie już czego. Wymądrzająca się małolata, publikująca głównie na Spisku Pisarzy. Redaktorka dobrych tekstów, łowca literackich talentów. Z doskoku bloguje i dba o prawa tęczowych kobiet, także w środowisku pisarskim. Jej literackim mottem jest: Każdy może pisać, jeżeli tylko w jego pisaniu następuje progress. Wyznaję potrzebę ciągłego wygrywania, więc często bierze udział w wielu konkursach - nie tylko literackich. Od niedawna pracuje nad własnym cyklem kursów literackich dla zdrowo kopniętych autorów. Domatorka, ale od czasu do czasu lubi wybrać się na wybrzeże czy do muzeum. Chce mieszkać w Czechach i wydać coś w zagranicznym wydawnictwie. Ostatnim marzeniem na jej pisarskiej liście jest stworzenie powieści interaktywnej, którą czytelnik będzie mógł dowolnie modelować w przestrzeni internetowej lub na własnym czytniku. Opiekuje się domem i swoją kobietą, nie mówiąc już o minizoo. Miłośniczka drogich lalek i egzotycznych zwierząt. Jeżeli chcecie do nas napisać, macie jakieś pytania i komentarze - kierujcie je na adres mailowy: angelika1000@op.pl. To na ten adres zapraszam też zainteresowanych jakąkolwiek współpracą. 

Komentarze